Dědictví intrik - poškozený přebal

Výprodej
Neohodnoceno
349 Kč –63 %
Dědictví intrik - poškozený přebal
349 Kč –63 % 129 Kč 129 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Ilona Pospíšilová

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh se odehrává z převážné části v malebném a poklidném okolí penzionu Na Kopečku, posazeného do krásné přírody Šumavy.

Do tohoto penzionu přijíždí Daniel, spolumajitel realitní firmy. Chce se zdokonalit ve vedení rodinného podniku, proto v nedalekém městečku bude několik dní navštěvovat kurz. Hned na recepci se seznámí s Eliškou, vnučkou majitelky.

Ačkoli každý pochází z dosti odlišného prostředí, rychle k sobě nacházejí cestu a z přátelství se začíná rozvíjet láska.

Při vzájemném vyprávění o sobě a o svých rodinách si Eliška uvědomí, že vlastně nic neví o otci, kterého nepoznala, ani o matčině smrti při autonehodě. Babička na její otázky vždy odpovídá neurčitě až vyhýbavě. Svěří se o svých pochybnostech Danielovi. Ten se nadchne pro pátrání v minulosti Eliščiny rodiny a začne ji v něm povzbuzovat.

Ze začátku vše bere jako hru, ale postupem času zjistí, jak moc minulost křehkou Elišku zraňuje. Snaží se jí být oporou i ochráncem, ale ani jeden z nich netuší, co vše se před nimi ukrývá za spletitým labyrintem lží a intrik.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej
Jazyk: Česky
Nakladatel: Naše vojsko
Rok vydání: 2020
Rozměry: 145 x 205 mm
Vazba, počet stran: Kniha vázaná s přebalem, 320 stran
Žánr: Romány

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: