Obézní planeta

Akce
Neohodnoceno
349 Kč –77 %
Obézní planeta
349 Kč –77 % 79 Kč 79 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Dr. David Lewis & Dr. Margaret Leitchová

Detailní informace

Detailní popis produktu

NAŠE PLANETA JE RUKOJMÍM PANDEMIE OBEZITY
Více než jedna miliarda lidí celého světa trpí nadváhou a přes 600 milionů lidí je obézních. Žijeme v obezogenním prostředí, ve kterém je snazší ztloustnout než zůstat štíhlým. Jak se to mohlo stát? Kdo za to může? Co s tím můžeme udělat? Dr. David Lewis a Dr. Margaret Leitchová se v knize OBÉZNÍ PLANETA snaží odhalit důvody pandemie obezity zkoumáním jejích sociálních a psychologických aspektů. Využívají k tomu průkopnický způsob výzkumu, který klade důraz na chování různých korporací specializovaných na prodej potravin s vysokým obsahem cukrů, tuků a soli. Současně prezentují šokující důkazy o tom, že potraviny „rychlého“ občerstvení mají podobný neurologický efekt jako tvrdé drogy. Mají také za to, že problémem je i rozsah potravních pobídek a podnětů, které bez našeho vědomí stimulují touhu po jídle. Současně odhalují mýtus redukčních diet a přípravků na hubnutí s doporučením praktických a snadno implementovatelných strategií vedoucích ke snížení hmotnosti.
Důkazy jsou jasné: obezitu musíme jednoznačně považovat za problém, jinak budeme čelit katastrofickým následkům. A na změnu není ještě pozdě.

„Autoři knihy OBÉZNÍ PLANETA jsou významnými vědci, mistry svého oboru, kteří snadno pochopitelným a poutavým způsobem předkládají poslední vědecké poznatky. To si musíte přečíst.“ - PROF. PIERRE CHANDON

Doplňkové parametry

Kategorie: Slevy
Nakladatel: Naše vojsko
Rok vydání: 2017
Rozměry: 162 x 232 mm
Vazba, počet stran: Kniha brožovaná, 320 stran textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: