Strongmani

Neohodnoceno
349 Kč –34 %
Strongmani
349 Kč –34 % 227 Kč 227 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Ružena Scherhauferová

Detailní informace

Detailní popis produktu

Príbeh z prostredia silných mužov, ktorí prekonávajú nielen fyzické, ale aj psychické hranice svojho tela, aby sa tvrdým tréningom dostali k tým najvyšším métam. Tento šport je vysoko rizikový, ale napriek tomu sa v posledných rokoch teší veľkej obľube. Slovenská asociácia silných mužov združuje svojich strongmanov na rôznych silových podujatiach a celoslovenských súťažiach, kde chlapci po absolútnom víťazstve majú možnosť postúpiť do medzinárodnej elity silákov.
Martin Mišík, Peter Kriška a Juraj Vašutka, traja kamaráti, priatelia, silní muži. Každý z nich je iný a zároveň jedinečný. Majú odlišný pohľad na vzdelanie, na život, na šport, ktorému podľahli, ale aj na lásku, rodinu a na silu, ktorú si musia denno‑denne udržiavať a zvyšovať ju cvičením a posilňovaním. Príbeh Strongmanov vám ukáže zaujímavý pohľad na ich súkromie, ktoré často zatláčajú do úzadia, len aby dosiahli aspoň čiastkové úspechy. Hľadajú si svoj spôsob tréningu a vlastnú cestu - často neľahkú. Boria sa s prekážkami, nepoznajú bolesť, idú až za hranice svojich možností.

RUŽENA SCHERHAUFEROVÁ vyštudovala Pedagogickú fakultu v Nitre a dlhé roky učila na ZŠ slovenský jazyk, výtvarnú výchovu a etickú výchovu v Seredi, kde aj od roku 1981 žije. Okrem toho, že píše, pôsobí v ZPOZ, je členkou redakčnej rady Seredských noviniek, precvičuje ženám pilates a veľa cestuje. Jej dve dcéry sú už dospelé, a tak má na svoje aktivity čas. Miluje ľudí, farby a život. Je dobrou poslucháčkou a rada počúva rozprávanie iných, čo ju inšpiruje k tvorbe. Píše príbehy zo života. Strongmani je jej desiata kniha.

Doplňkové parametry

Kategorie: Všechny knihy
Jazyk: Slovensky
Nakladatel: Naše vojsko
Rok vydání: 2019
Rozměry: 145 x 205 mm
Vazba, počet stran: Kniha vázaná s přebalem, 432 stran
Žánr: Romány

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: